En İyi Cilt Doktoru - Prof. Dr. Ertuğrul Aydemir

En İyi Cilt Doktoru Aslına bakarsanız hiçbir zaman kendime bu tarz yakıştırma yapmadım yapmam da. Özellikle bugün bunu yazmamın sebebi bana en çok gelen sorulardan birinin bu olması. Ve bu konuda açıklık getirmek istedim.

Biliyorsunuz https://www.ertugrulaydemir.com/soru-cevap/ sayfamdan sizlerden gelen soruları sürekli olarak yanıtlamaya çalışıyorum. Ama genel olarak birkaç yanlış anlaşılmayı düzeltmek için ekstra bir yazı daha eklemeye karar verdim.

Çok az bir sürenizi alacağım sadece bu yazıyı okumanız için. Soru Cevap; Deri Hastalıkları ile ilgili öğrenmek istediğiniz başka konular varsa bana her zaman bana yazabilirsiniz. Yalnız, lütfen şunu unutmayın email (eposta) yolu ile lütfen bana hangi ilacı kullanmalıyız gibi sorular sormayın.

Buradaki tek amacım sadece yanlış bir yolda ilerliyorsanız sizi uyarmak ve doğru yolu göstermektir. Ne başka doktorlarımız hakkında yorum yapabilirim ne de uzaktan bir hastalığa çözüm olabilirim.

Bunun dışında En İyi Cilt Doktoru siz misiniz, İstanbul’daki En İyi Cilt Doktoru sizmişsiniz doğru mu gibi sorulara da özellikle cevap vermiyorum. Bu karar benim değil sizlerin görüşüdür ancak teşekkür ederim cevap veremem.

Ben kendisini işine, sağlığa, dermatolojiye adamış bir bilim adamı olarak görüyorum sadece. Elimden geldiğince de sizi yanlışlardan uzak tutmaya, doğru yola teşvik etmeye çalışıyorum.

Bunun dışında bir doktorun, hekimin görmeden tespit edemeyeceği hiçbir konuyu ben de e-posta yolu ile çözemem hepimizin aklında olsun.

Umarım herkes sağlık ve mutluluk içinde uzun bir hayat sürer. Görüşmek üzere…

Unutmayın; Deri, Cilt ve Zührevi Hastalıklar hakkında merak ettiğiniz, öğrenmek ya da sormak istediğiniz her konuyu buraya tıklayarak benimle paylaşabilirsiniz.

Siz paylaşın ben sizin için kaleme alayım. Ama sormamanız gereken soruları unutmayın onları da bir kenara not alın. Sonrasında kırılmaca, darılmaca olmasın…

Saygılarımla…

Profesör Doktor Ertuğrul Hasbi Aydemir
“Deri ve Zührevi Hastalıklar Uzmanı”

Mesleğimin en bilinen adıyla bir Dermatoloğum, yani “Deri ve Zührevi Hastalıklar” uzmanı. Eski adıyla “Cildiyye” veya Frenk söyleyişiyle “Dermatoveneroloji” uzmanı.

Tel: +90 212 219 26 64

Muayenehane Adresi: Merkez Mh. Halaskargazi Cd. Feza Apt. No:192 K-5 D-9 Şişli/İstanbul

Resmi Site: www.ertugrulaydemir.com